Series
Ratings
183- The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
TrespassersRated ★ 3.5- Hot SpotRated ★ 4.5
- KarmaRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0