Titles you rated
- DoubtRated ★ 5.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- The Return of the Condor HeroesRated ★ 4.0
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 4.0
The Demi-Gods and Semi-Devils 1996Rated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0

Damn Good CompanyRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
HyenaRated ★ 2.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0- Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0