Series
Ratings
168- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- The Murky StreamRated ★ 2.0
- AemaRated ★ 2.5
- TriggerRated ★ 0.5
- Low LifeRated ★ 3.0
Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- Nonstop 5Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0- Nonstop 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
On AirRated ★ 2.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5- HotelierRated ★ 3.5