Series
Ratings
98
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- A Woman Who Plays WithRated ★ 3.0
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
- Uncle SamshikRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0- Lovely RunnerRated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
- The BequeathedRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.0- Queen of TearsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0