Series
Ratings
13
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Abnormal SummitRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5