Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 4.0- NewtopiaRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 2.5
- Gannibal Season 2Rated ★ 2.0
- SANCTUARYRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Sakamoto DaysRated ★ 3.5