Series
Ratings
199
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Fate/Grand Order: First OrderRated ★ 3.5
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 3.5- The Art of SarahRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The ResidenceRated ★ 4.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5- As You Stood ByRated ★ 3.5
- Low LifeRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- Nine PuzzleRated ★ 3.5
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- Denkou Choujin GridmanRated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0- Hyper KnifeRated ★ 3.5