Series
Ratings
112
Macross 7Rated ★ 4.5
Macross DeltaRated ★ 3.0- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0- I Am SoloRated ★ 5.0
- MoonriseRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Code Geass: Rozé of the RecaptureRated ★ 3.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
- Terminator ZeroRated ★ 4.0