Series
Ratings
43- The Art of SarahRated ★ 4.0
- House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0- Somebody Feed PhilRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- So Not Worth ItRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 4.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.5