Series
Ratings
130- KaosRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- From Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Love & DeathRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5- Bullsh*t the Game ShowRated ★ 3.5
- Anatomy of a ScandalRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
- Political FeverRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.0- Alias GraceRated ★ 4.5
VeepRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0