Series
Ratings
46- RipleyRated ★ 3.5
- BodiesRated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- KarmaRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- The ResidenceRated ★ 4.0
- All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
- JigsawRated ★ 2.5
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 2.0
- The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- A Man in FullRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5