Titles you rated

Princess HoursRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5- Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
EntourageRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0- The Outstanding WomanRated ★ 3.0
- Momo SalonRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0