Series
Ratings
613- XO, Kitty Season 3Rated ★ 3.0
- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- 이상한 동물원Rated ★ 4.5
- LudwigRated ★ 4.0
- Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- So, You Make ItRated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
- Dept. QRated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Forget You NotRated ★ 4.5
Judge vs. JudgeRated ★ 3.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
- My Dearest NemesisRated ★ 3.5