Titles you rated
- Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 2.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- Kitchen Knife and Green Chili PepperRated ★ 3.0
- Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 2.5
Will You Let Me Love You With All My Heart?Rated ★ 3.0- Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- My Dear Gangster OppaRated ★ 2.0
- Turn to Me Mukai-kunRated ★ 2.5
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 2.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 2.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0- Agatha All AlongRated ★ 3.5
- A TeacherRated ★ 2.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.0- A Tale of Love and LoyaltyRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5