Series
Ratings
51- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Ally McBealRated ★ 4.0- The Book of Boba FettRated ★ 3.5
- Selling Sunset Season 5Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
HawkeyeRated ★ 1.5