Titles you rated
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5
- Old Dog, New TricksRated ★ 2.5
- Ekaterina Season 4Rated ★ 2.5
Ekaterina Season 3Rated ★ 2.5- Ekaterina Season 2Rated ★ 3.0
EkaterinaRated ★ 3.0- Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.5
- Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
- Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 3.5
- Black Butler Public School ArcRated ★ 2.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- 태풍상사Rated ★ 2.5
- A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.0
- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- The Exchange Season 2Rated ★ 3.0
- The Exchange Season 1Rated ★ 3.5
- The Resident Season 6Rated ★ 2.5
- The Resident Season 5Rated ★ 3.0
- The ResidentRated ★ 3.0