Movies
Ratings
488
MulanRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 1.0
KnowingRated ★ 3.0
Highway StarRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
RangoRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0