Titles you rated
- Day & NightRated ★ 5.0
- PiperRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5