Series
Ratings
79
Reply 1988Rated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0