Series
Ratings
12
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5