Series
Ratings
230- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
- The WhirlwindRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
The Man in the High CastleRated ★ 4.5- Was It Love?Rated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Arbiter of Loyalty unto DeathRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 5.0- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0