Series
Ratings
74
LIAR GAMERated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 5.0- First LoveRated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The TyrantRated ★ 1.5
Our BluesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Crash Course in RomanceRated ★ 4.0