Movies
Ratings
677
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The BFGRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
HeatRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0