Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5- Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0