Series
Ratings
78- Marry My HusbandRated ★ 4.5
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 4.0- Queen of TearsRated ★ 5.0
- King the LandRated ★ 3.5
She Would Never KnowRated ★ 3.0- CelebrityRated ★ 3.0
- Doctor ChaRated ★ 3.5
Young Lady and GentlemanRated ★ 4.0- QueenmakerRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5- Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 4.0