Series
Ratings
101- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0- First LoveRated ★ 3.0
- My Hero AcademiaRated ★ 1.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5