Series
Ratings
207
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 3.5- Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
BossRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5- The LandRated ★ 4.0
DamoRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5