Series
Ratings
36- Melo MovieRated ★ 3.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 3.0- The Witcher Season 3Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5- The Last Kingdom Season 5Rated ★ 4.0
- The Last Kingdom Season 4Rated ★ 4.0
- The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 3.5
The Last KingdomRated ★ 4.0- Shadow and Bone Season 2Rated ★ 3.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0