Titles you rated
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0- GlitchRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Pegasus MarketRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0