Series
Ratings
70
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.5
All InRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- Twenty Years OldRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5