Series
Ratings
386- Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.5
TarotRated ★ 3.0- Undead Unluck Winter-henRated ★ 3.0
Undead UnluckRated ★ 3.5- The Silent Service: The Battle of Tokyo BayRated ★ 3.5
- LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 3.0
- A Calm Sea and Beautiful Days with YouRated ★ 5.0

No Path BackRated ★ 2.5- Kinnikuman Perfect Origin ArcRated ★ 3.5
- GTO: Great Teacher Onizuka RevivalRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0- Into the NorthkoreaRated ★ 3.0
- One Day OffRated ★ 3.0
- 2021 Summer Drama Collage: Monster MansionRated ★ 3.0
- The King of PigsRated ★ 4.0
- Aneun SalamRated ★ 2.5
Color Rush Season 2Rated ★ 2.5
FriendsRated ★ 3.0- LookismRated ★ 3.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.0