Movies
Ratings
1361
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- MaterialistsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0- Woman of the HourRated ★ 2.5
- Set It UpRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0- A Family AffairRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
It Ends with UsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Don't Worry DarlingRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0- The Idea of YouRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0- More Than EverRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5