Movies
Ratings
144
Love LetterRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 3.5
The Bandage ClubRated ★ 3.5
ZatoichiRated ★ 4.5
The EelRated ★ 4.0
The Red BalloonRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.5
Typhoon ClubRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Other LifeRated ★ 3.5
- My Daddy is an AlienRated ★ 3.0
- When You Grow UpRated ★ 3.5

The MayorRated ★ 2.5- It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5