Series
Ratings
54- Would You Marry Me?Rated ★ 2.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 4.0- My YouthRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- The Great Escape 4Rated ★ 3.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.0- HappinessRated ★ 4.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- Law and The CityRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Hot SpotRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
GokusenRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5- Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0