Series
Ratings
24
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Rascal SonsRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5