Series
Ratings
36
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5