Series
Ratings
126
Three DaysRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
The PackageRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 5.0- Run HanyRated ★ 4.5
- Running ManRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5- Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0- Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Flames of DesireRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0