Series
Ratings
65
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
- Dan Da DanRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Cells at Work!!Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- Wind Breaker Season 2Rated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 4.5- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0