Series
Ratings
95- Dr. LawyerRated ★ 0.5
- A Culprit Among FriendsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Girl From NowhereRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- KarmaRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- As You Stood ByRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- LuckyRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5- Love AttackRated ★ 3.0
MistressRated ★ 3.5- Light of My LionRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- AsuraRated ★ 3.5