Series
Ratings
59
HealerRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0- Witch HuntRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0

Gogh, The Starry NightRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0