Series
Ratings
16
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
るろうに剣心-明治剣客浪漫譚- 追憶編Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.5
BarryRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.5