Movies
Ratings
519
The Man from EarthRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 1.5
Late AutumnRated ★ 4.5