Series
Ratings
24
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 1.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Money FlowerRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 1.5
MisfitsRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
DamoRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0