Titles you rated
PietaRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 1.0