Series
Ratings
78
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5- Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0

Inspiring GenerationRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.5
Shin DonRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5