Series
Ratings
66
American Horror StoryRated ★ 2.5- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- UzumakiRated ★ 2.0
- House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
- Rick and MortyRated ★ 2.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0