Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5- Sydney WhiteRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 2.5