Series
Ratings
137
The SimpsonsRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- Community Season 4Rated ★ 3.0
- Community Season 5Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0- Ready for StartRated ★ 3.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Kui-Tan in Hong-KongRated ★ 3.5- Kuitan season 2Rated ★ 3.5
警部補 矢部謙三Rated ★ 4.5
警部補 矢部謙三Rated ★ 4.5