Series
Ratings
138- Death's GameRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.0- Money GameRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5