Series
Ratings
23- The Qin EmpireRated ★ 3.0
Man vs. WildRated ★ 5.0- All Men Are BrothersRated ★ 3.0
- Bear Grylls: Man vs EverestRated ★ 4.5
Man vs. WildRated ★ 4.5
Man vs. WildRated ★ 4.5- Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 5.0
Three KingdomsRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 2.5
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 1.5
His and Her CircumstancesRated ★ 1.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0